A
Google Ads Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı

Arama sonuçlarında fark edilin

Google Premier İş Ortağı ve Bing İş Ortağı olarak, arama pazarlamacılığını yaşıyor ve soluyoruz. Ücretli medya yönetimine uygulamalı bir yaklaşım uyguluyoruz. Her strateji, objektif ve anahtar sonuç analiziyle başlar. Yetenekli uzman ekibimiz, müşterilerimizin karmaşık Google ve Microsoft Ads dünyasında gezinmelerine yardımcı olur.

G
Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Reklamları

Görüntülü Reklam Ağı

dönüşüm için tasarlanmış görüntüler ve zengin medya reklamlarıyla keşfedilebilir olun

Görüntülü reklamcılık, tam bir dönüşüm hunisi olan dijital pazarlama kampanyasının önemli bir parçasıdır. Farkındalık, olası satış yaratma ve yeniden hedefleme dahil olmak üzere güçlü görüntülü reklam kampanyaları geliştirme konusunda uzmanız. Uzmanlık alanlarımız arasında programatik reklam satın alma, site doğrudan reklam yerleştirme, özel pazar yeri ve Google Görüntülü Reklam Ağı bulunmaktadır.

A
Google Ads Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları

Arama motoru sonuçlarında belirli ürün ayrıntılarını öne çıkararak ürünleri öne çıkarın

Bağlantı kurma ve sosyal yardım çabalarıyla web sitenizin sesini yükseltmeye yardımcı oluyoruz. Bağlantılar, sitenize ek güvenilirlik sağlayan ve markanızın çevrimiçi itibarını artırmanıza yardımcı olan dijital referanslar gibidir.

V
Google Ads Video Reklamları

Video Reklamları

Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olan YouTube'da görünün

İnsanların% 78'inin her hafta çevrimiçi videolar izlediği video, dijital reklamcılığın en ilgi çekici biçimlerinden biridir. Video, adwords, görüntülü reklamcılık ve sosyal gibi diğer kanallar için harika bir iltifattır. YouTube, videodan önce gösterilen reklamlar ve sosyal video kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kitle segmentasyonu, demografik hedefleme, CRM verileri, özel amaçlı anahtar kelimeler ve 3. taraf verilerinden yararlanıyoruz.

U
Google Ads Uygulama Reklamları

Uygulama Reklamları

Uygulamanızı tanıtma hedefiniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza en uygun kampanya türü

Uygulama kampanyasıyla iOS veya Android uygulamanızı Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda tanıtabilirsiniz. Teknolojimiz, Uygulama reklamlarınızı optimize ederek sizinkine benzer uygulamalarla en çok ilgilenen kitleye ulaşmanızı sağlar.

PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required