Garafik Tasarım, hayatımızka bağlantılı bir gerçek...

Markalaşma, tüm bir kuruluşun işinin tüm yönlerinde neyi temsil ettiğini ifade eder. İnovasyon, tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım yoluyla yeni imza deneyimleri sunar. Siz ve müşterileriniz için değer yaratmak için markalaşma ve inovasyonu birleştiriyoruz.

Markanız için gerekli tüm grafik hizmetleriniz için sizin için buradayız.

Peki Grafik Tasarımda Neler yapıyoruz?

Etkili bir web yazılımı stratejisi için bildiklerimiz.

 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımları
 • Afiş Tasarımı
 • Kartvizit Tasarımı
 • Poster Tasarımı
 • El İlanı Tasarımı
 • Katalog Tasarımı
 • Broşür Tasarımı
 • Billboard Tasarımı
 • Cafe & Restoran Menü Tasarımı
 • Etiket & Bandrol Tasarımı
 • Ambalaj Tasarımı
 • Kitap Kapağı Tasarımı
 • Sosyal Medya Tasarımları
 • Takvim Tasarımı

Grafik Tasarım Alanında Bende Varım Demek İçin...

Grafik, firmanızı veya şirketiniz tanıtmak için bütün yolların geçtiği alan; kurumsal kimliğinizle, tanıtım katalogunuz, sosyal medya paylaşımlarınız, ürünleriniz ambalajları, bir çok yardımcı ürünlerin tasarımı için en doğru yerdesiniz.

Web Tasarım, Mailig Tasarımları, Mobil Aplikasyon Tasarımları, UI/UX Tasarımları

Şirketinizi anında tanınır hale getirmek için unutulmaz bir logo ve görsel kimlik geliştirmek için zekice bir renk, yazı tipi ve görsel unsur kombinasyonu kullanacağız!


 • İnternet kullanıcılarının% 89'u alışverişten önce çevrimiçi bir ürün aramaktadır
 • Tüm aramaların% 46'sı ürün ve hizmetlerdir
 • Arama yapanların% 60'ı SERP'deki yalnızca ilk üç sonucu ziyaret ediyor
 • 9/10 mobil arama yapan kişiler etkileşim kurarken% 50 alışveriş yapıyor
 • 9/10 kuruluşlar içerik pazarlaması yapıyor
 • Her gün 27 milyon içerik paylaşılıyor
 • Blog tutan B2C şirketlerinin% 88'i satış yapmayanlardan daha fazla satış üretiyor
 • blog çalıştıran şirketlerin% 55 daha fazla ziyaretçisi var

1. Logo Tasarımı

Logo tasarımı firmanızı en iyi şekilde ifade etmeli ve kendini belli etmeli. Bu noktada logonuzu tipografiden (harflerden) değil, aynı zamanda işaretlerden, illüstrasyonlardan ve çizimlerden ve bunların arasındaki her şeyden oluşturuyoruz.

2. Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik geliştirmede bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. 8 Basamak ekibi, deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik oluşturmak için kullanır. Kurumsal Kimliğiniz ilki logo, kartvizit, muhtıra, zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, keseler, çantalar, çıkartmalar vb. oluşmaktadır.

3. Afiş Tasarımı

Afişler, uzun zamandır İnternet reklamcılığının en popüler aracıdır. Statik resimler veya animasyonlar biçimindeki reklamları ilgi çekici hale getiriyorlar. Amaçları, ziyaretçilerin ilgisini çekmek ve web sitenize ek bağlantılar sunmaktır.

4. Kartvizit Tasarımı

Kartvizit, müşterilerinizle iş iletişiminizin kısa bir şeklidir. Bir kartvizitin, şirketinizin potansiyel müşterilerine ilk sunumu olduğu ve bu nedenle profesyonel ve etkili olması gerektiği yaygın olarak kabul edilmektedir. Kartvizit tasarımı basit, ciddi ve sofistike ya da yenilikçi ve yaratıcı olabilir.

5. Poster Tasarımı

Poster tasarımları; konser, etkinlik, toplantı gibi çalışmalarınızı bilgilendirmek için iyi bir araçtır. Poster tasarımlarınızı bilgilendirmek istediğiniz her yere asabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahıslara özel poster tasarımları kullanabilirsiniz.

6. El İlanı Tasarımı

El ilanı ile küçük bilgilendirme ve tanıtım belgesi olarak düşünebilirsiniz. Küçük bir kampanyadan ve yaptığınız etkinlikten haberdar edebilirsiniz.

7. Broşür Tasarımı

Broşür, tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak hazırlanan tanıtım kitapçığı. Bir, iki, üç sayfa ya da akordeon kırımlı olabilir. Brosürleriniz artık e-broşür olarak online olarakda servis edebilirsiniz.

8. Billboard Tasarımı

Halka açık alanlarda bulunan billboardlarda tasarımlarınızın görülmesi için billboard tasarımlarını size özel ve özen ile hazırlıyoruz.

9. Cafe & Restoran Menü Tasarımı

Cafe & Restoran Müşterileriniz için eşsiz ve kaliteli menüler tasarlıyoruz. Yeni gelişen teknoloji ile menülerinizi qrkod ile online olarak hizmet verebilirsiniz.

10. Etiket & Bandrol Tasarımı

Ürünlerinize özel bilgilenirme kartları(etiketler) veya ürünlerinze yapışkanlı bandroller ile ürünlerinize yeni bir hava katabilirsiniz.

11. Ambalaj Tasarımı

Ürünlerinizin taşınması için karton kutu, poşet gibi ambalaj tasarımlarını size özel yapmaktayız.

12. Kitap Kapağı Tasarımı

Çıkaracak olduğunuz kitabın ön tasarımı her zaman çekiçidir. Sizi anlayarak ve özel olarak yapacağımız kitap tasarımlarımız ile bir adım önde olabilirsiniz

13. Sosyal Medya Tasarımları

Son dönemle artan twitter, facebook ve instagram gibi etkileşimler firmaları buraları etkin kullanmayı gerektirdi. Size özel tasarladığımız sosyal medya tasarımları ile farkınızı gösterebilirsiniz.

14. Takvim Tasarımı

Firmanızın kurumsal çalışmaları içerisinde yeni yıl için bir takvim veya ajanda serisi çıkartabilirsiniz. Takvim ve ajandayı firmanıza özel tasarlıyoruz.

15. Katalog Tasarımı

Firmanızın ürün katalogu veya firmanızın tanıtım katalogunu özel ve özenle tasarlıyoruz. Katalogunuzu aynı zamanda e-katalog sistemi ile online olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

Grafik Tasarım hizmeti sipariş edin

Markanızı en iyi şekilde anlatacağımız bir çalışma için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required