Statik ve animasyonlu banner tasarımı

Afişler, uzun zamandır İnternet reklamcılığının en popüler yoludur. Statik resimler veya animasyonlar şeklinde reklamlar çekiyorlar. Amaçları ziyaretçileri ilgilendirmek ve web sitenize ek bağlantılar sunmaktır.

Banner, bir reklamverenin her türlü içeriği yayınlayabileceği bir web sayfası reklam alanı olarak da görülebilir. Afiş boyutu, standart boyutlar (120 x 60, 160 x 60, 180 x 150, 400 x 240, 250 x 250, 336 x 280, 468 x 60 piksel) arasında herhangi bir yerde olabilir veya sığdırmak için özel olarak yapılabilir ticari alan ihtiyaçlarınız için.

Afişlerin amacı

Afiş yoluyla İnternet reklamcılığı satış artışı için güvenli bir yoldur. Amaçları çok yönlüdür:

  • Ürün veya hizmet satış kârını artırmak,
  • Hedef kitleyi yeni ürünleriniz, hizmetleriniz veya özel teklifleriniz hakkında bilgilendirin veya
  • Marka bilinci oluşturma amaçları, örneğin kişilerin şirketinizin adını ezberlemesini sağlayın.
web design banner

Afiş türleri

Etkili bir banner ziyaretçileri çekebilir ve web sitenize yapılan ziyaret sayısını artırabilir. Banner tasarımı bu süreçte önemli bir rol oynar ve işletmenizin potansiyel müşterilerinize ilk görsel temsilidir.

İki temel reklam afişi türü vardır:

  • Statik banner'lar (genellikle JPG veya GIF uzantısıyla)
  • Animasyonlu banner'lar (GIF veya FLASH formatı).

Flaş afişler, dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun çok popülerdir. Çeşitli teknolojiler kullanarak PopArt Studio, her boyutta ve her amaç için afişler tasarlar. Gif, jpg, swf, vb. Gibi çok sayıda formatta banner oluşturuyoruz. Hem organik hem de reklamı yapılan web sitesi trafiğini artırmak için bir kampanya başlatmayı planlıyorsanız, süreçteki banner tasarım rolünü unutmayın

Sipariş banner tasarımı

Afiş oluştururken, PopArt Studio basitlik, incelik, görsel çekicilik ve verimlilik gibi değerlere saygı duyar. Bir banner sipariş edin, kullanıcıların dikkatini çeken bir dijital reklam tasarlayacağız. Bannerlarımız, tanıtımını yaptığınız ürün ve hizmetlere odaklanmalarına yardımcı olacak ve satışları yaratıcı bir şekilde artıracaktır.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required