iphone 7 billboard example

Billboard Tasarımı

Billboard reklamları, yoldan geçenlerin dikkatini çekmeyi amaçlayan büyük boyutlu bir açık hava reklam alanıdır. Genellikle yüksek trafik alanlarına, trafik yollarının ve otoyolların yakınında veya daha yakın zamanlarda yanlara ve yaya bölgelerinin yakınlığına yerleştirilir. Şehre yerleştirilirse, genellikle en yoğun döngülerindedir.

Reklam panolarının en önemli unsuru, yoldan geçenlere kolayca hitap edebilecek kısa form mesajını aktarmalarıdır. Bir poster benzerliği taşımasına rağmen, billboard reklamları, daha az ve etkili mesajla daha büyük bir boyut avantajına sahiptir.

Bir reklam panosu ile dikkat çekin

Bir reklam panosu, potansiyel alıcıların dikkatini çekmek, ilgi çekmek ve sonunda bir satın alma ile sonuçlanacak. Billboard, bir bütün oluşturmak için sağlam bir plakaya bağlanan çok sayıda basılı kağıt (kağıt) içerir.

Son zamanlarda ortaya çıkan , geleneksel olanlardan daha küçük olan ve cam çerçevelere yerleştirilen tek parça reklam panolarıdır , bu nedenle hava koşullarına dayanıklıdır. Deneyimlerimize ve yenilikçi fikirlerinize dayanarak, PopArt Studio'nun ekibi, geçenlerin dikkatini çeken ve tepkilerini ateşleyen etkili sloganlar ve çarpıcı görsel efektlere sahip reklam panoları oluşturur.

Sipariş billboard tasarımı

Billboard tasarımı afişlere göre daha uzun sürer, çünkü billboard benzer olsa da, daha fazla çalışma gerektiren daha büyük bir projedir (formattan bağımsız olarak). Nihai sonuç, bir reklam panosunun, hedeflenen hedef kitlesi üzerinde bir posterin hafif sınırlı erişimine kıyasla çok daha güçlü bir izlenim bırakmasıdır. Billboard fikirlerinizi nasıl gerçeğe dönüştürebileceğimizi ve iş ilerlemeniz açısından ne kadar etkili olduklarını öğrenmek istiyorsanız, şimdi billboard tasarımı sipariş edin!

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required