brochure leaflets

Broşür tasarımı

Broşür, birkaç düzine sayfa veya daha fazla sayfadan oluşan periyodik olarak yayınlanan (örneğin yılda 3 kez) kısa bir kitapçık formudur ve bir şirketin yanı sıra ürünlerinin veya hizmetlerinin bir tanımını sunar.

Baskı endüstrisi broşürleri kitaplarla aynı grupta görürken, aslında kitaplar ciltleri nedeniyle broşürlerdir, yani sayfaları ciltleme bölümünde kapakla yapıştırmak.

Broşürün temel özellikleri

Broşürün ana özelliği, bir şirketi açıkça sunmak ve faaliyetlerinin, ürünlerinin, planlarının ve hedeflerinin ayrıntılı bir açıklamasının yanı sıra yeni ürünler veya şirket geçmişi hakkında bilgi sunmaktır.

Şirket bilgileri bir broşürde bir broşürde olduğundan daha ayrıntılıdır. Daha kalın kaplamalı kağıt (parlak) kullanmak yaygındır, böylece genel tasarım gözlemci üzerinde daha güçlü bir etki bırakabilir.

Broşürler, bir ürünün veya iş alanınızın yanı sıra üretim için kullanılan malzemeler veya şirketinizin kısa bir geçmişi vb. Hakkında ayrıntılı bir açıklama öngörmektedir.

Sipariş broşür tasarımı

Eski ve yeni müşterilerinize beklediklerinden daha fazlasını verin. En temsili ürünlerinizden bir seçim ve şirketiniz hakkında en önemli bilgileri sunmak için bir broşür kullanın. Potansiyel müşterilerinize, teklifinizin nasıl benzersiz olduğunu ve ne gibi faydalar sağladığını görme fırsatı verin. Ve bunu takdir edecekler. Önceki çalışmalarımızdan bazılarını portföy sayfasında görün ve kaliteli çalışmalarımızın bir kanıtı sunmamıza izin verin.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required