Kartvizitler

Kartvizit, müşterilerinizle olan ticari iletişiminizin kısa bir biçimidir. Bir kartvizitin, şirketinizin potansiyel müşterilerine ilk sunumu olduğu ve bu nedenle profesyonel ve etkili olması gerektiği yaygın olarak kabul edilmektedir. Kartvizit tasarımı basit, ciddi ve sofistike veya yenilikçi ve yaratıcı olabilir.

Eşsiz kartvizit tasarımı

Fikirleriniz ve talimatlarınız ve profesyonelliğimizle PopArt Studio ekibi, müşterileri işletmenize çekecek kartvizitler oluşturur. Eskiden, kartvizit tasarımı için iki altın kural, boyutlarının 90 x 50 mm boyutunu geçmemesi ve ikiden fazla renk olmaması gerektiğiydi. Bununla birlikte, kartvizit tasarımı gerçek bir sanata dönüştü ve standart dışı formatların ortaya çıkması, diğerlerinin çoğunda seçilmeye yardımcı oluyor.

business card example

Kartvizit tasarım süreci

Kartvizit, bir veya iki taraflı olabilir ve düzenini en üst düzeye çıkaran çok sayıda ayrıntıyla süslenebilir:

  • 2'den fazla renk,
  • Yazı ve tipografi,
  • Altın baskı,
  • Kağıt kalınlığı,
  • Mat ve parlak toz boya,
  • Karton vb. Yerine şeffaf plastik malzeme.

PopArt Studio ekibi, kartvizitlerinizi ihtiyaçlarınıza ve yeni fikirlere göre tasarlar. Bu nedenle, verilerinizi net ve yaratıcı bir şekilde sunarız ve sizi müşterilerinize etkili bir şekilde tanıtırız.

Kartvizit tasarımı sipariş etme

Birçok kartvizit var, ancak hiçbiri tasarımcılarımıza adanmış olduklarında yaratıcılıklarını gösterebilecekleri şeylere sahip olmayacak. Görsel unsurları seçme ve entegre etme, müşterilerle görünmenize ve harika bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacak kartvizitler oluşturma konusunda tüm bilgi, beceri ve beceriye gömülecektir.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required