superior catalogue

Katalog tasarımı

Katalog, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunan bir grafik tasarım ürünüdür. Bir katalog tasarlarken tasarımcılar olarak bizim için en önemli şey metin, resimler ve renkler arasında uyum sağlamaktır.

Bunun nedeni, katalog tasarımının basılı ve çevrimiçi baskı için bir şirket sunumu hazırlamasıdır. Katalog, müşterilerinize sunduğunuz genel ürün veya hizmet yelpazenizi tanımlar ve en yüksek standartlara göre tasarlanmalıdır..

Katalog formu

Katalog formatı standart değildir ve müşteri taleplerine göre kolayca uyarlanabilir. Kataloğunuzun başında, potansiyel müşterilerinizin şirketinizin kısa geçmişini veya arka plan hikayesini ve ardından bir çalışma portföyü bulması gerekir.

Bir kataloğun nasıl olması gerektiğine dair katı kurallar yoktur. Tamamen özelleştirilebilir ve katalog tasarım güzelliğinin yattığı yer burasıdır. Pop-Art ekibi, insanların dikkatini çekecek ve ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında kolayca bilgi edinmelerini sağlayacak bir katalog oluşturmak için deneyimini, yaratıcılığını ve uzmanlığını hizmetinize sunar.

Sipariş kataloğu tasarımı

Kataloglar sadece ürünlerinizi sunmak için kullanılmaz. Bu tür bir yayın, potansiyel müşterilerinize teklifiniz hakkında gerekli tüm bilgileri verir ve iş yapma şekliniz hakkında çok şey açıklar. Bu nedenle, kalite üstün olmalı ve tasarım, iş vizyonunuza uygun bir stil uygulaması olmalıdır. Bu şekilde, olumlu bir etki bırakacak ve beklentilerinizi ilgilendireceksiniz. Bu nedenle, benzersiz baskıya hazır veya elektronik sürümler oluşturma konusunda endişelenmeyin. Bunu sizin için yapalım.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required