Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik, kendinizi potansiyel müşterilerinize sunmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Ana özelliği, her kurumsal kimlik grafik tasarım öğesinde tanınan bir stildir. Kurumsal kimlik, biri logo, kartvizit ve muhtıra olmak üzere 3 ana unsurdan ve birkaç ikincil unsurdan oluşmaktadır.

Kurumsal kimliğin ikincil öğeleri

İkincil unsurlar zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, torbalar, çantalar, etiketler vb. Bir kurumsal kimlik geliştirirken bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. PopArt ekibi deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik yaratmak için kullanır. Böyle bir malzeme ile işiniz piyasada tanınabilir ve müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.

scoutwin corporate identity

Kurumsal görsel kimlik

Her kuruluş kendi kimliğine sahip olmalıdır - onu piyasada tanımlanabilir ve farklı kılan bir dizi özellik. Bu kimliğin yanı sıra imaj da var - bir şirketin bireye bıraktığı izlenim. Bu tür görsel kimlik, ürünlerin, hizmetlerin veya fikirlerin reklam yoluyla hedef kitlenize yönlendirildiği reklamlarda en önemli olanıdır.

Görsel kimlik, bir ürünün, hizmetin, fikrin veya şirketin tüm görsel ve malzeme özelliklerinden oluşan bir settir ve onu farklı kılan ve tüm unsurların tek tip görsel birliğini yaratan markanızdır. Görsel kimlik amacı, şirketlerin piyasada avantaj elde etmelerini, geliştirmelerini ve sürdürmelerini sağlamaktır.

Günümüzde kurumsal kimliğin, hepsi görsel kimliğiyle temsil edilen şirket kültürü, değerler, katılımlar, çalışanlar, yönetim, sahiplik, strateji gibi genel iletişiminde yattığı kabul edilmektedir. İş ortamında görsel kimlik bir şirketin gerçek çekirdeğini yansıtır.

Kurumsal kimlik siparişi

Şirketiniz kendi başına bir varlıktır. Karakteri yansıttığı görüntüde ve pazarda ve hedef grupla iletişim kurarken gösterilme biçiminde görüntülenebilir. Şirketin kendine ait bir kimliği vardır ve bunu asla şık, profesyonel ve kavramsal olarak açık bir şekilde sunmayı unutmamalısınız. Yaratıcı ekibimizin şirketinizin görsel kimliğini tasarlamasına ve emin ellerde olduğunuzdan emin olmasına izin verin.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required