Logo tasarım süreci

Logo veya ticari marka, şirketinizin görsel kimliğidir. Bir logo, şirketinizi tanınabilir kılan şeydir. Şirketinizin adı hariç bir logo tasarlamak için 8 Basamak yaratıcı ajansın hangi kategoride olduğunuzu bilmesi önemlidir, böylece logo şirketinizi açıkça temsil edebilir.

Bu nedenle 8 Basamak ekibi, müşteri ile iletişim kurarak, ihtiyaçlarını araştırarak ve aynı zamanda en son tasarım trendlerini takip ederek logo tasarımına en üst düzey profesyonellik ile yaklaşır.

En büyük vurgu, tasarım sürecinde iletişime bağlıdır. Bu şekilde müşterinin proje ilerlemesi hakkında bir fikir sahibi olur ve tasarımcılarımız başarılı bir çözüm sağlayan geri bildirim alır. Bu yaklaşım, son müşterilerin nihai üründen memnun olma olasılığını en üst düzeye çıkarır.

Tipografi tabanlı logo tasarımı ile tasarımcılar, iletiyi aktarmak için kelimelere güveniyor ve görsel çekiciliğe özel önem veriyorlar. Grafikler ayrıca tek harfli logolar olabilir, bu nedenle basitlikleri nedeniyle unutulmaz. İşaretler ise sadece bilgiyi değil, aynı zamanda ruh halini ve duyguları da aktaran güçlü ve etkili bir iletişim aracıdır. Bugün, logo tasarımı kendi başına bir sanat şeklidir, bu nedenle logonuz işinizi en iyi şekilde göstermelidir. Logo işletmenizi içerir, ancak sunduğunuz tüm etkinlikleri veya hizmetleri temsil edemez. Denemiş olsa bile, unsurların tıkanıklığına ve karışıklığına neden olur. Bu nedenle, aynı anda basit, etkili ve sofistike olan tek bir çözüme daha fazla öğeyi nasıl dahil edebileceğinizi öğrenmek için her zaman profesyonel bir grafik tasarımcıya danışmalısınız.

Bu nedenle, şirketlerin veya bireylerin dijital imajının yaratılmasında uzmanlaşmış deneyimli grafik tasarımcı ekibimiz, dünya trendlerine ve tasarım yeniliklerine ayak uydurarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ve kendi becerilerini geliştirmeye özel önem vermektedir.

Orijinal logo

Logo tasarımı sadece tipografiden (harfler) değil, aynı zamanda işaretler, çizimler ve çizimlerden ve aradaki her şeyden oluşur. Grafik tasarımcıları genellikle, mesajlardan müşterileri hedef kitlelerine iletmek için işaretler ve metin veya harf kombinasyonunu kullanırlar ve ikisi arasında denge kurarlar

bullish company logo design

Logo tasarım fiyatları

Şimdi merak etmelisiniz, bir logo tasarımının maliyeti nedir ve nasıl sipariş edilir?

Sizin için gereken tek şey bize ne tür bir logo istediğinizi söylemektir -8 basamak ekibi gerisini halletmek için elinden geleni yapacaktır. İşletmenizin büyüklüğü veya konumunuz, fiyatlarımız herhangi bir bütçeye, kaliteye uyacak şekilde tasarlanmıştır ve profesyonellik varsayılan olarak dahil edilmiştir. Bizden alacağınız, son trendlere uygun olarak benzersiz, yaratıcı ve etkili bir logo, şüphesiz tüketicileriniz üzerinde olumlu bir izlenim bırakacak ve hafızalarına kazınacak.

logo tasarımı sipariş

Logonuz tüm şirket imajınızı ve kültürünüzü yansıtır. Yüksek ve net bir şekilde gönderdiğiniz bir mesajdır. Gurur duymanız gereken bir işarettir, çünkü tüm işinizi kısaca temsil eder. Logo, şirketiniz gibi benzersiz olmalıdır. Bu nedenle, grafik tasarımcılarımızın markanız için en iyi logoyu oluşturmasına ve hayran kalmaya hazırlanmasına izin verin. Her zaman hayal ettiğiniz bir logo oluşturmak için elimizden geleni yapacağız!

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required