shopping mall poster

Posterler

Etrafımızda gördüğümüz tek şey sokaklarda posterler. Bazıları kesinlikle onları bile fark etmiyor, diğerleri ise bir posterin ne olduğunu öğrenmek için bir ilgi geliştirmiş olabilir.

Poster, yoldan geçen bir şirketin bir ürünü veya hizmeti hakkında güncel bilgi edinmesini sağlayan bir grafik pazarlama aracıdır. Alakasız bilgiler, renkler ve görüntülerle aşırı kalabalık olmamalıdır, çünkü bu durumda okunması zor olacak ve yoldan geçenleri ilgilendirmeyecektir.

Etkili poster tasarımı

Yoldan geçenler nadiren kalabalık bir posterde sunulan bilgileri okumak için dururlar. Her rengin izleyici üzerinde farklı bir psikolojik etkisi olduğundan, poster tasarımında önemli olan amaçlanan amaca uygun renkleri kullanmaktır.

Bu nedenle, posterin bir reklam aracı olarak etkisini sağlamak için profesyoneller tarafından tasarlanması çok önemlidir.

Etrafımızdaki her yerde ve sokaklarda, bazıları fark etmeyebileceğiniz posterler görüyoruz, diğerleri kesinlikle dikkatinizi çekiyor.

Poster formatı A3 ile daha büyük arasında değişir. Biçim ne kadar büyük olursa, etki de o kadar büyük olur. PopArt Studio'nun grafik tasarımcıları ekibi sınırlı renklerde posterler oluşturur, örneğin 2 renk. Yaratıcı kompozisyon ve iyi performans iki renkte kusursuz bir şekilde görüntülenebilir ve dört renkli bir posterle aynı etkiye sahip olabilir. Bu adım, poster yazdırma işleminde önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

Sipariş afiş tasarımı

Grafik tasarımcıları ekibimizin, yaptıkları her poster için fikirleri en küçük ayrıntısına bile kavramsallaştırmaya özen gösterdiğini gururla belirtiyoruz. Birlikte ideal bir çözüm yaratacağız çünkü kaliteli bilgi alışverişinin potansiyel müşterilerle her işletme için nasıl önemli olduğunu biliyoruz. Bir poster, görsel iletişimi basit ve hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olacaktır. Mesajınız, ustalıkla bir araya getirilmiş grafik öğeleri aracılığıyla iletilecektir.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required