Takvim tasarımı

İş kimliği, bir şirketin hikayesine uyan ve genellikle şunları içeren görsel öğelerle ifade edilir: logo, kartvizit, not, takvimler, klasörler ve ajandalar. Kişinin müşterilerine hediye sunmaya karar vermesi durumunda, bu promosyon malzemesi genellikle kartvizitler, tişörtler, şirket logolu kırtasiye malzemeleri (defterler, ajandalar ve takvimler), promosyon kupalar, şemsiye vb.

Bir iş ortamında, takvimler günlük görevleri, iş toplantılarını ve promosyonları planlamak için çok yararlıdır, bu yüzden birini gözünüzde tutmak çok yararlıdır.

İş takvimi tasarımı

8 Basamak , kurumsal müşteriler için kişiselleştirilmiş takvimler oluşturan bir grafik ve web tasarım stüdyosudur . Deneyimli grafik tasarımcı ekibimiz, şirket imajınızı, hizmetlerinizi ve vizyonunuzu ihtiyaçlarınıza en uygun biçimde sunar.

İş takvimleri basılı veya elektronik olabilir. Elektronik takvimler (e-takvimler) e-posta ile gönderilebilir ve bilgisayarınıza, tabletinize, cep telefonunuza veya başka bir mobil cihazınızın masaüstüne ve hatta şirketinizin sosyal medya profillerine (Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+) yerleştirilebilir.

Sipariş takvim tasarımı

İster bir masada, ister duvarda, ister dijital, standart veya olağandışı olsun - bir takvim sahibi olmak, etkinlikleri organize ederken, taahhütleri planlarken veya iş stratejileri yaparken her zaman yararlıdır. Bize ne tür bir takvime ihtiyacınız olduğunu söyleyin, sizin için tasarlayalım.

Bize Ulaşın
showcase image fullimage
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required