01. GİRİŞ

şirketimizin hizmetlerinin kullanıcıları, web sitesi ziyaretçileri ve hizmetlere erişmek veya kullanmak isteyen diğer kişiler arasındaki işbirliğine ilişkin hüküm ve koşullar aşağıda tanımlanmıştır.

Lütfen bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyunuz:

02. HİZMETLERİN KULLANIMI VE SİTEYE ERİŞİM


WEB SİTESİ WWW.8BASAMAK.COM KABUL EDEREK VE KULLANARAK VEYA SAĞLADIĞIMIZ HERHANGİ BİR HİZMETİ KULLANARAK, AŞAĞIDA AÇIKLANAN KULLANIM ŞARTLARINA UYMAYI VE KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU KULLANIM ŞARTLARINI VE KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN ŞİRKETİMİZİN WEB SİTESİNİ VEYA HİZMETLERİMİZİ KULLANMAYI REDDEDİN.

03. GENEL ŞARTLAR


Bu Kullanım Koşulları, 8 basamak ayrılmaz bir parçasıdır ve bu nedenle, ******* kimlik numarası ve ****** vergi numarası ile Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı 8 Basamak şirketi ile hizmetlerimizin kullanıcıları, web sitesi arasındaki bir sözleşmeyi temsil eder. ziyaretçiler ve hizmetlerimizi kullanmaya başlamak isteyen herkes.

Bu sözleşme, şirketimizin web sitesi ve hizmetlerimizin kullanımına ilişkin hak ve yükümlülükleri tanımlar.

04. TEKLİFİN KABULÜ


Projeye başlamadan ve sizin adınıza herhangi bir çalışma yapmadan önce, projenin başlayabileceğini kabul ettiğinize dair bir onay olarak devam etmek için onayınıza ihtiyacımız var. Bu aşamada paraya ihtiyaç duyulursa, depozitonuzun ödenmesi (ön ödeme) devam etmek için onayınız olarak kabul edilecektir. Aksi takdirde, böyle bir onay yazılı olarak - bir e-posta veya mektupla - verilmelidir - onay alınana kadar hiçbir proje başlamayacaktır.

05. GARANTİ VE MÜLKİYET


Müşteri için oluşturduğumuz her web sitesinin 30 günlük garantisi vardır. Bu süreden sonra ve web sitesinin verilerine tam erişim müşterilerimiz için etkinleştirildiğinden, web sitesinin nasıl işlediği üzerinde artık tam bir kontrole sahip olmadığımız için web sitesi saldırıya uğrarsa, çalışmazsa sorumluluğu kabul edemeyiz. Kullanılmış.

Web sitesinin kullanımını sağlayan ve WordPress veya WordPress eklentileri gibi web sitesi ile ilişkilendirilen yazılımlar mülkünüz olur ve bu yazılımların sürekli güncellenmesini sağlamak için zamanında güncellenmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. web sitesinin çalışması. Yazılım güncellemesini kapsayan web sitesi bakım paketleri sunuyoruz ve bunu ek bir hizmet olarak sunuyoruz.

Proje, kod ve tasarımın mülkiyeti, web sitesinde bulunan tüm bilgilerden de sorumlu olan müşteriye aittir.

Yüklenici ve yazar olarak web sitesinin alt kısmına imza atma hakkını saklı tutar.

06. ÖDEME VE DEPOZİTO


Herhangi bir faaliyetten önce, 8 Basamak insan ve teknik kaynakları için bir güvenlik önlemi görevi gören bir avans ödemesi yapmak gerekir. Teklif, projenin boyutuna ve türüne bağlı olarak daha düşük veya daha yüksek bir ön ödeme yüzdesi tanımlamadıkça, ön ödeme genel proje maliyetinin% 50'sidir. Müşteri borcunu ödememişse veya son ödeme tarihini (belirtilen valör tarihi) ihlal etmişse, ticari hukuk uyarınca faiz talep etmek için yasal hakkımızı kullanacağız.

8 Basamak 'a ödenen tüm tutarlar (fonlar), hem insan hem de teknik kaynakların bir güvenlik önlemi ve rezervi olarak hizmet ettikleri ve proje üzerinde çalışmanın garantisidirler. Ödenen tutar, proforma faturanın borçlu olduğundan daha büyükse, geri kalanı, sunduğumuz herhangi bir hizmet için kullanılabilecek bir kredi olarak hesabınızda kalacaktır.

Peşin ödeme (depozito), dahil olduğumuz projenin tamamlanmasına kadar bizimle işbirliğinize devam etme niyetiniz olarak alınacak ve proje tamamlandığında tam bir ödeme yapmanız zorunludur.

07. GİZLİ BİLGİLER


Web sitesi aracılığıyla gizli bilgileri almak istemez ve bilgileri gizli olarak sınıflandırmak için her şeyin açıkça tanımlanacağı bir gizlilik sözleşmesi imzalamak gerekir. PopArt Studio, kişisel hakların korunması, mahremiyet, mülkiyet ve fikri mülkiyet hakkı ile ilgili olarak herkese tam destek sağlayacaktır

08. SİTEMİZİN KULLANIMI VE SORUMLULUK REDDİ


Siteyi ziyaret etmek için kullandığınız bir iletişim bağlantısının (İnternet) ücretini ödeme yükümlülüğünüz olmadığı sürece siteye erişim için herhangi bir ücret alınmaz. Web sitesine kendi sorumluluğunuzdadır erişirsiniz. Hizmetlerimiz sadece yetişkinlere yöneliktir. Sizin tarafınızdan web sitesinin herhangi bir şekilde kötüye kullanıldığını fark edersek, web sitesine erişiminiz herhangi bir zamanda devre dışı bırakılabilir, sınırlandırılabilir veya sonlandırılabilir. Sayfanın hatasız görüntüleneceğini ve veri merkezinin her zaman kullanılabilirliğini sağlayacağını garanti edemeyiz. Web sitesindeki içerik önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Bulunan ve yayınlanan bilgi ve materyallerle ilgili herhangi bir yanlışlık veya hatadan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Web sitesinin izinsiz kullanımı, güvenlik ihlalleri veya veri erişiminin kötüye kullanılması, hasar talebine yol açabilir ve / veya geçerli ceza kanunu kapsamında cezai bir suç olarak değerlendirilecektir.

09. TELİF HAKKI VE FİKRİ MÜLKİYET


Web sitemizdeki bilgilerin ve sitedeki materyallerin kopyalanması ve kötüye kullanılması yasaktır. Metin, grafik, video, kod ve / veya yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinden önceden yazılı iznimiz olmadan indirilen bilgileri çoğaltamaz veya dağıtamazsınız. Web sitemizden içerik paylaşmak için buton varsa, içeriği ancak bu şekilde paylaşmak mümkündür.

10. ŞARTLAR VE İLETİŞİM DEĞİŞİKLİĞİ


Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required