Yerel SEO Hizmetleri: Yerel SEO Nedir?

Yerel arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlarında görünürlüğünü artırmak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve tabii ki gelir elde etmek isteyen yerel işletmeler için el yapımı bir stratejidir.

Geleneksel SEO'ya benzer şekilde , yerel SEO hizmetleri, çevrimiçi arama sonuçlarında işletme listelerinizi artırmaya odaklanır.

Yerel SEO hizmetlerimiz neye benziyor;

İşletme bilgilerinizi tüm web'de denetleyeceğiz. Size mümkün olan en iyi hatasız yerel mevcudiyeti sağlamak için iş bilgilerinizin doğru olmasını sağlamak için zaman ayırıyoruz.

Google My Business, Bing ve Yahoo Local optimizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu işletme profillerinin aynı marka kimliğini taşımasını ve hedef konumunuz veya hizmet bölgeniz için optimize edilmesini sağlayacağız.

İş alıntıları oluşturacağız. Bir işletme alıntı, başka bir web sitesinde işletme adınızın ve adresinizin referansı olarak tanımlanabilir. Örnek bir alıntı, yerel Ticaret Odası web sitenizdeki işletme bilgilerinize atıfta bulundukları bir giriş olabilir, ancak web sitenize geri dönen bir bağlantı yoktur. İşletmeniz için alıntılar oluşturmak için yüksek kaliteli üçüncü taraf sitelerden yararlanıyoruz.

Yerel (Local) Seo

Yerel aramanın ayırt edici özellikleri olan Google My Business listeleri, işletmeler hakkında önemli bilgiler içerir ve insanlar yakındaki şirketleri aradığında görünürler. Örneğin, "yakınımdaki en iyi pizza dükkanı" için hızlı bir arama aşağıdaki sonuçları verir.

Google gibi arama motorlarında arama sonuçlarının en üstünde yer almak istiyorsanız, işletmeniz için bu yerel SEO hizmetlerine odaklanmanız gerekir.

Yerel SEO hizmetlerini benimsemenin diğer bazı avantajları şunlardır:

  • İZLENEBİLİR

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, yerel SEO izlenebilir bir stratejidir, yani kampanyanızın nasıl performans gösterdiğine dair asla karanlıkta kalmayacaksınız.

Google Analytics gibi platformlarla , yerel SEO'nuzun nasıl performans gösterdiğini gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz, bu da kampanyanıza fayda sağlamayan şeyleri doğrudan değiştirmenize izin verecektir.

Yerel SEO'nun izlenebilir olması, yerel SEO kampanyanızı zaman içinde test etmenize, öğrenmenize ve büyütmenize izin verdiği için büyük bir artıdır.

  • GMB SONUÇLARI HARİKA GÖRÜNÜYOR

Sitenizi yerel SEO ile optimize ettiğinizde ve GMB profilinizi kullandığınızda, arama sonuçları konumunuzun bir haritası, son incelemeler ve kullanıcıları konumunuza gelmeye ikna etmek için daha fazla bilgi ile canlanacaktır.

Google Benim İşletmem sonuçları, arama sonuçlarında daha değerli gayrimenkuller de alır.

  • ARTAN WEB SİTESİ TRAFİĞİ

Yerel SEO ile, arama motoru sonuç sayfalarında daha görünür olacağınız için web sitenizin trafiğinde bir artış göreceksiniz.

Bir GMB profili ile kullanıcılar, müşterilerin geçmişte size verdiği harika yorumları görecek ve web sitenize kolay erişim sağlayacaklar.

Kullanıcıların sizi çevrimiçi bulmasını bu kadar kolaylaştırarak, web sitesi trafiğinin artmasını bekleyebilirsiniz.

  • FİZİKSEL KONUMUNUZA DAHA FAZLA YAYA TRAFİĞİ

Yerel SEO çözümleri , bulunduğunuz yere daha fazla trafik getirecektir.

Pek çok kişi, kendilerine yakın bir restoranı ziyaret etmek amacıyla "yakınımdaki restoranı" arayacaktır. Bu size arama sonuçlarında görünme ve onları fiziksel konumunuza çekme fırsatı verir.

Yerel (Local) Seo

Yerel Seo hizmetleri için iletişime geçin

Firmamız, işinizi geliştirmek için digital dünyanın önemini ve potansiyelini zaten kavramıştır. Zaten bir web siteniz varsa veya bir web sitesi tasarlamayı planlıyorsanız, çevrimiçi tanıtım en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacaktır. Rekabetin sizi aşmasına veya müşterilerinizi çalmasına izin vermeyin. Müşterilerinizin sizi saygın bir şirket olarak görmesini istiyorsanız, web tasarım olarak kendinizi Baştan Yaratın.

İletişime Geçin
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required