Markanızın imajını Instagram ile zenginleştirin

Farkındalığı Artırın Dışarıdaki en popüler nüfuz sahiplerinin gözünü (ve dikkatini) yakalayın.

Üzerinde Düşünme Oluşturun Tıklamaları ve yorumları çeken güzel içerikle kitlenizin ilgisini çekin ve genişletin.

Dönüşümler Kazanın Kazanın İlgi duyan tüketicileri satın almaları için web sitenize veya kurulum için uygulamanıza gönderin.

Instagram'ın yapabileceği sonuçları almak için özel bir ekibe ihtiyacınız var.

Facebook'a benzer şekilde Instagram, bir reklam oluşturmayı veya bir resim göndermeyi kolaylaştırır. Ancak Instagram içeriğinin potansiyelini gerçekleştirmesi özellikle zordur.

Instagram, estetik çekiciliği ve dergiye layık görüntüleriyle bilinir, bu da çoğu kullanıcının seçici bir göze sahip olduğu anlamına gelir. Yaklaşık ikinci bir dairede diğer kanallardan yeniden kullanılmış içeriği görebilirler ve geri dönüştürülmüş hevesler yerine yeni trendleri görmeye hevesliler.

Kendini işine adamış bir ekiple, markanız, biz onu gerçek zamanlı iyileştirmeler için izlediğimiz ve gelecekteki stratejiler için sonuçları analiz ettiğimiz için en son trendleri takip eden (veya başlatan) havalı içerikler üretmeye başlayabilir. Facebook ile her iki kanalda da mükemmel olan çapraz kanal reklamları da yayınlayabiliriz.

Bizim Facebook Pazarlama Hizmetlerimiz

Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, farkındalığı artırmak, üzerinde düşünmek veya dönüşüm kazanmak olsun, Facebook tercih ettiğiniz hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Çevrimiçi trendleri sürekli araştırıyor, takip ediyor ve bunlara uyum sağlıyoruz. En son Facebook pazarlama taktikleri için başvurabileceğiniz kaynağınız olalım.

  • Analitik - Her bir kampanyanın nerede doğru (veya yanlış) gittiğini belirleyen ve sonuç olarak stratejinizi iyileştiren içgörüler elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.
  • Hedef Kitle Tanımlama - Instagram'ın güçlü hedefleme yeteneklerini en iyi nasıl kullanacağınızı belirleyerek hedef kitlenizi belirleyip değerlendirebiliriz.
  • Strateji - Özellikle markanızın hedeflerine hitap eden etkili bir Instagram pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.
  • İzleme - Instagram sayfanızı ve kampanyalarınızı izleyebilir, ortaya çıkan fırsatları veya sorunları fark edip yanıt verebiliriz. Takipçilerden gelen mesajlara da cevap veriyoruz.
  • Ücretli Reklamlar - Ücretli reklamlar, Instagram'da erişimi genişletmenize ve ilgi çekmenize yardımcı olur. İşlemi görüntü oluşturmadan son analize kadar çalıştırabilir, kampanyayı tüm yol boyunca optimize edebiliriz.
  • İçerik Oluşturma - Artistik Instagram estetiğine tam olarak uyacak düzenli gönderiler planlayabiliriz. Gerçek takipçileri çeken bir sayfa oluşturmanıza da yardımcı olabiliriz.

İnstagram Reklamcılığı İhtiyaçınız İçin...

Dünyanın her yerinden çeşitli iş modülleri için kaliteli web uygulamaları, kullanıcı dostu optimize edilmiş web geliştirme çözümleri oluşturmak için uzmanlaşmıştır. Düşük maliyetle yüksek güvenlikli web uygulaması geliştirme hizmetleri alın.

İletişime Geçin

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required