LinkedIn Pazarlama ile İşinizi Büyütün

Farkındalığı Artırın Dünyanın en iyi karar vericilerinin dikkatini çekin.

Web Sitesi Trafiğini Artırın Teklifleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi için potansiyel müşterileri doğrudan kaynağa gönderin.

Olası Satışlar Oluşturun Yeniden pazarlama çabaları ve doğrudan bağlantılar için en değerli bilgileri alın.

LinkedIn'in yapabileceği sonuçları elde etmek için özel bir ekibe ihtiyacınız var.

LinkedIn kullanıcılarının yarısından fazlası üniversite diplomasına sahip ve büyük çoğunluğu kanalda kaliteli içerik bulmayı beklediklerini bildirdi .

Gösterişsiz gönderiler ve reklam biçimleri ile vasat içeriği saklayacak hiçbir yer yok. Bu, LinkedIn kullanıcılarınız için yeni içerik oluşturmanız gerektiği anlamına gelir; aksi takdirde, daha değerli teklifleri olan bir kaynağa hızla geçerler.

Benzersiz içerik oluşturmak, optimizasyon için izlemek ve gelecek için iyileştirmeler yapmak için sonuçları analiz etmek için yeterli zamanınız yoksa, LinkedIn'den yararlanmanıza ve bu üst düzey profesyonelleri sarsmaya başlamanıza yardımcı olacak bir ekibe ihtiyacınız var.

Bizim LinkedIn Pazarlama Hizmetlerimiz

Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, ister müşteri adayları oluşturmak, ister web sitesi trafiğini artırmak veya marka bilinirliği oluşturmak olsun, tercih ettiğiniz LinkedIn hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Çevrimiçi trendleri sürekli araştırıyor, takip ediyor ve bunlara uyum sağlıyoruz. En son Facebook pazarlama taktikleri için başvurabileceğiniz kaynağınız olalım.

  • Analitik - Her bir kampanyanın nerede doğru (veya yanlış) gittiğini belirleyen ve sonuçta stratejinizi iyileştiren içgörüler elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.
  • Hedef Kitle Tanımlama - Tekliflerinizi satın alma olasılığı en yüksek olan profesyonellere en iyi nasıl ulaşabileceğinizi belirleyerek hedef kitlenizi belirleyip değerlendirebiliriz.
  • Strateji - Markanızın B2B ihtiyaçlarını karşılayan etkili bir LinkedIn pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.
  • İzleme - LinkedIn şirket sayfanızı ve kampanyalarınızı izleyebilir, ortaya çıkan fırsatları veya sorunları tanıyabilir ve sırayla yanıt verebiliriz.
  • Ücretli Reklamlar - Ücretli reklamlar, potansiyel müşterileri artırmaya ve inanılmaz derecede değerli bağlantılar kurmaya yardımcı olur. İşlemi format seçiminden son analize kadar çalıştırabilir, kampanyayı tüm yol boyunca optimize edebiliriz.
  • İçerik Oluşturma - Yüksek bir standart bekleyen kullanıcılara kaliteli içerik sağlayan düzenli gönderiler planlayabiliriz. Ayrıca crème de la LinkedIn'i çeken bir şirket sayfası da oluşturabiliriz.

LinkedIn Reklamcılığı İhtiyaçınız İçin...

Dünyanın her yerinden çeşitli iş modülleri için kaliteli web uygulamaları, kullanıcı dostu optimize edilmiş web geliştirme çözümleri oluşturmak için uzmanlaşmıştır. Düşük maliyetle yüksek güvenlikli web uygulaması geliştirme hizmetleri alın.

İletişime Geçin
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required