Markanızın imajını Twitter ile zenginleştirin

Farkındalığı Artırın Yaratın Dünyanın her yerinden tüketicilerin dikkatini çekin ve yüzlerce takipçi ekleyin.

Katılımı Artırın Retweetlere, favorilere, yorumlara ve tıklamalara ilham veren ilgili içerikle hedef kitlenizi büyütün ve genişletin.

Web Sitesi Trafiğini Artırın Merak eden tüketicileri tam olarak istediğiniz yere, doğrudan kaynağa gönderin.

Twitter'ın yapabileceği sonuçları almak için özel bir ekibe ihtiyacınız var.

Siyasi iklimimizi takip ediyorsanız, haberleri almanın veya neyin trend olduğunu öğrenmenin en hızlı yolu Twitter olabilir.

Neredeyse her yönden Twitter, piyasadaki en hızlı sosyal kanaldır. Sadece on dakika içinde, bir rakibe eğlenceli bir yanıtın viral hale geldiğini görebilir veya trend olan bir hashtag'in en yeni ürününüzü tanıtmak için mükemmel bir fırsat olduğunu fark edebilirsiniz. Twitter ayrıca , her biri kendi yöntemleriyle yararlı olan birçok ilginç seçeneği barındıran yeni reklam biçimlerini denemekten de çok mutlu .

Markanızın alakalı kalmasını istiyorsanız, bu hızla hareket eden kanala özel dikkat gösterilmesi gerekir. Gerçek zamanlı trendlere, iş güncellemelerine ve müşteri hizmetleri sorgularına tepki veren bir ekiple, Twitter'ın piyasadaki en ödüllendirici kanallardan biri olduğunu göreceksiniz.

Bizim Twitter Pazarlama Hizmetlerimiz

Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, farkındalığı artırmak, takipçi çekmek, web sitenize trafik göndermek veya katılımı artırmak olsun, Twitter tercih ettiğiniz hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Çevrimiçi trendleri sürekli araştırıyor, takip ediyor ve bunlara uyum sağlıyoruz. En son Facebook pazarlama taktikleri için başvurabileceğiniz kaynağınız olalım.

  • Analitik - Her bir kampanyanın nerede doğru (veya yanlış) gittiğini belirleyen ve sonuç olarak stratejinizi iyileştiren içgörüler elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.
  • Hedef Kitle Tanımlama - Twitter'ın benzersiz hedefleme yeteneklerini en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı belirleyerek hedef kitlenizi belirleyip değerlendirebiliriz.
  • Strateji - Özellikle markanızın hedeflerine hitap eden etkili bir Twitter pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.
  • İzleme - Twitter profilinizi ve kampanyalarınızı izleyebilir, ortaya çıkan fırsatları veya sorunları fark edip bunlara karşılık verebiliriz. Müşteri hizmetleri sorgularına da yanıt vereceğiz.
  • Ücretli Reklamlar - Ücretli reklamlar, yeni takipçilerin ilgisini çekmeye ve değerli içeriği doğru kitleye sunmaya yardımcı olur. Format seçiminden son analize kadar tüm süreci yürütebilir, kampanyayı gerçek zamanlı olarak optimize edebiliriz.
  • Danışmanlık - Sürekli olarak çevrimiçi trendleri araştırıyor, takip ediyor ve bunlara uyum sağlıyoruz. En hızlı hareket eden kanal için başvuracağınız kaynak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Twitter Reklamcılığı İhtiyaçınız İçin...

Dünyanın her yerinden çeşitli iş modülleri için kaliteli web uygulamaları, kullanıcı dostu optimize edilmiş web geliştirme çözümleri oluşturmak için uzmanlaşmıştır. Düşük maliyetle yüksek güvenlikli web uygulaması geliştirme hizmetleri alın.

İletişime Geçin
PopZnak

Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

back btn

Hizmetimizi için İletişime Geçin

Bu alan gereklidir
Web Tasarım Web Yazılım Grafik Sem & Seo Bu alan gereklidir
Bu alan gereklidir

back btn

Join us!

This field is required
UI/UX designer Community Manager Front-end Developer Back-end Developer Graphic Designer Copywriter SEO This field is required
Upload CV/Portfolio
This field is required

back btn

We are here for you.

This field is required
This field is required